Studia podyplomowe „Programowanie komputerów” skierowane są do osób chcących się szkolić w zaawansowanych technikach programowania aplikacji, pragnących podjąć pracę w tym zawodzie oraz dla nauczycieli programowania w szkołach.

Słuchacze poznają zaawansowane techniki projektowania, implementowania oraz testowania i dokumentowania kodu wytwarzanych aplikacji komputerowych w języku programowania Java. Zdobędą wiedzę na temat zaawansowanych metod inżynierii wytwarzania systemów, nauczą się wykorzystywać techniki zwinne (Agile-Scrum), refraktoryzować kod, programować interfejsy użytkownika czy pracować w modelu MVC.

Dla potwierdzenia swoich umiejętności słuchacze będą mogli przystąpić do egzaminu certyfikującego w wybranym języku programowania.

Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele.

Dokumenty należy składać do 19.10.2019 r.