Studia podyplomowe „Technologie informacyjne na morzu” kierowane są do osób chcących pogłębić wiedzę z zakresu stosowanych technologii informacyjnych na jednostkach morskich. Studia adresowane są do osób pracujących na statkach morskich, pracowników administracji i firm obsługujących ładunki transportowane drogą morską. W ramach studiów słuchacze poznają stosowane technologie, metody i systemy komunikacji, procedury przygotowania i wymiany danych, dokumentację i formaty danych. Studia będą prowadzone z wykorzystaniem symulatorów. Absolwenci będą mogli dodatkowo ubiegać się o uzyskanie świadectwa radiokomunikacyjnego Short Range Certificate (SRC).

Studia realizowane będą w ramach zjazdów semestralnych.

Dokumenty należy składać do 01.03.2019 r.

Dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres:

Dziekanat Wydziału Nawigacyjnego
ul. Wały Chrobrego 1–2, pok. 130

z dopiskiem: Studia podyplomowe [nazwa wybranego kierunku studiów podyplomowych].

Szczegółowe informacje:
Instytut Technologii Morskich
tel. 91 48 09 758

Wymagane dokumenty (dla wszystkich kierunków Wydziału Nawigacyjnego):

• formularz zgłoszenia,
  • dwa zdjęcia,
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • potwierdzenie wniesienia I raty opłaty za studia,
  • deklaracja pokrycia kosztów studiów.

Po zakwalifikowaniu kandydata opłata wpisowa zostanie zaliczona na poczet czesnego. Jeżeli kandydat nie zostanie zakwalifikowany lub kierunek studiów nie zostanie uruchomiony w danej edycji, opłata zostanie zwrócona na konto kandydata. W przypadku rezygnacji kandydata opłata nie jest zwracana.

Informacje o naborze na studia podyplomowe zamieszczone będą na stronie internetowej Wydziału Nawigacyjnego.