Studia podyplomowe „Zarządzanie i auditing w ochronie środowiska” przeznaczone są dla urzędników z pionów ochrony środowiska w administracji państwowej, samorządowej i zakładowej, pracowników podmiotów gospodarczych, firm prywatnych, instytucji wspierających przedsiębiorczość oraz zajmują-cych się edukacją w zakresie ekologii i ochrony środowiska oraz wszystkich zainteresowanych możliwością podniesienia swoich kwalifikacji w zakresie ochrony środowiska.

Studia obejmują dwa semestry. Zajęcia dydaktyczne (ok. 190 godzin) w formie wykładów, ćwiczeń oraz zajęć terenowych odbywają się w soboty i niedziele w salach Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie, ul. Henryka Pobożnego 11.
Absolwenci uzyskują:

• dyplom studiów podyplomowych,
  • certyfikat audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego według PN-EN ISO 14001.

• podanie na studia - pobierz,
  • kwestionariusz osobowy - pobierz,
  • kserokopia dowodu osobistego,
  • odpis dyplomu szkoły wyższej (inżynier, licencjat, magister),
  • kopia dowodu wpłaty całości lub pierwszej raty za studia.

Dokumenty należy składać do 21.10.2016 roku.

Dokumenty należy złożyć lub przesłać na adres sekretariatu studiów podyplomowych:

Instytut Inżynierii Transportu
Zakład Technologii Transportu